Strona 1 z 31  > >>

TANIEC DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Taniec nowoczeny oraz Zumba dla najmłodszych .

Więcej >
Oferta

BPU (brzuch, pośladki, uda) - Podstawowy trening wzmacniający. Ukierunkowany na modelowanie brzucha, ud i pośladków. Poprzedzone prostą rozgrzewką ćwiczenia prowadzone są bez użycia dodatkowych obciążeń. Ćwiczenia o niskiej intensywności - ich skuteczność polega na prostych i precyzyjnych ruchach. Polecany dla wszystkich a szczególnie dla osób początkujących.

 

PŁASKI BRZUCH - Zajęcia wzmacniające, kształtujące oraz rzeźbiące mięśnie brzucha i grzbietu. Pierwsza część zajęć to prosta rozgrzewka, druga część poświęcona jest specjalistycznemu treningowi ukierunkowanemu na wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha oraz wyszczuplenie i podkreślenie talii. Ćwiczenia te polecane są wszystkim, którzy chcą mieć pięknie wyrzeźbiony brzuch!

 

BODY SHAPE - To kompleksowy trening ogólnorozwojowy łączący rozgrzewkę cardio i ćwiczenia modelujące z wykorzystaniem rożnych przyrządów (hantle). Dzięki temu połączeniu kształtujesz wytrzymałość, poprawiasz sprawność układu sercowo-naczyniowego, wzmacniasz mięśnie, rzeźbisz ciało i świetnie się bawisz! Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

 

TBC ( Total Body Conditioning) - Trening ogólnorozwojowy poprawiający kondycję fizyczną i wzmacniający wszystkie partie mięśni. Prosta rozgrzewka na stepie podnosi intensywność zajęć. Część wzmacniająca prowadzona jest z użyciem hantli istepów. Trening o średniej intensywności.

 

STEP - Jest to intensywna forma treningu, kształtująca wytrzymałość, angażująca szczególnie mięśnie pośladkowe i mięśnie ud. Zajęcia pochłaniają duże ilości kalorii, intensyfikują spalanie tkanki tłuszczowej. Step to lekcja oparta na układach choreograficznych składających się ze zmodyfikowanych kroków podstawowych. Dla wszystkich lubiących ruch i zabawę.

 

ZUMBA - zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.
Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, rumba, twist .... i wiele innych.

 

ZUMBATOMIC - ZUMBA DLA DZIECI - To połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom od lat 4 do 12 maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Zumbatomic to zajęcia bezpieczne i skuteczne.

Zumbatomic to nie tylko ćwiczenia i taniec. Zumbatomic promuje zdrowy tryb życia u dzieci,   uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas zajęć Zumbatomic dzieci uczą się koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć! Badania wykazały również, iż zajęcia Zumba dla dzieci (Zumbatomic) pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

 

TANIEC NOWOCZESNY (DLA DZIECI I MŁODZIEŻY) - Taniec nowoczesny to najpopularniejszy obecnie styl taneczny prezentowany w teledyskach i na koncertach na całym świecie. Stanowi połączenie różnych współczesnych stylów i technik tanecznych. Nasze zajęcia to ekspresyjny taniec, kondensujący różne style tańca: hip-hop, funky,jazz. Zajęcia z Tańca Nowoczesnego nie tylko pomagają dzieciom odnaleźć się w każdym rodzaju muzyki, ale również rozwijają wyobraźnie i wrażliwość.

 

PILATES -Ćwiczenia prowadzone tradycyjną metodą Josepha Pilatesa. Bardzo bezpieczne ćwiczenia angażujące głębokie mięśnie tułowia (mięśnie posturalne odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy). Systematyczne wykonywanie ćwiczeń Pilatesa poprawia elastyczność ciała oraz wysmukla sylwetkę. Trening zdecydowanie dla wszystkich.

 

bodyART™ - Został stworzony i opracowany przez Roberta Steinbachera - jednego z najbardziej popularnych i uznanych prezenterów fitness na scenie międzynarodowej. Jest wszechstronną i precyzyjnie opracowaną metodą treningu. Głównym priorytetem treningu bodyART™ jest spojrzenie na człowieka,jako na funkcjonalną jednostkę. BodyART™ zawiera elementy YOGI, fizjoterapii, Japońskiej DO IN, nowo powstałych pozycji oraz klasycznych technik oddechu, tworząc synergię treningu fizycznego i odpoczynku umysłowego. Ostatecznym celem treningu BodyART™ jest zapewnienie prawidłowego funkcjonowania ciała człowieka jako całości poprzez siłę funkcjonalną i trening stabilizujący system ruchowy człowieka. Trening ten umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

 

JOGA - Joga to zbiór pozycji (asan), niesamowity system dla Twojego zdrowia i wspaniałego samopoczucia. Prowadzi do osiągnięcia równowagi i harmonii. Buduje piękną sylwetkę, poprawia stan zdrowia, wycisza umysł. Ćwiczenia dodają energii i siły do działania w codziennym życiu.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP - To trening profilaktyczny, bezpieczny i skuteczny wzmacniający mięśnie przykręgosłupowe, którego efektem jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka. Odpowiednio ułożony program pomaga zapobiegać wadom i bólom stawów oraz likwiduje napięcia mięśni. Zdrowy Kręgosłup to zajęcia o bardzo łagodnym charakterze, przeznaczone dla osób w każdym wieku, dla osób z nadwagą, dla osób które są mało aktywne fizycznie oraz dla tych którzy chcą zrobić coś dobrego dla zdrowia i lepszego samopoczucia.


 

TERAPIA RUCHEM- profilaktyka i usprawnianie narządu ruchu. To profesjonalne ćwiczenia lecznicze oparte w dużej mierze na autorskim programie łączącym postępowanie korekcyjne, elementy terapii powięziowej, stretching oraz ćwiczenia metodą Pilates. Na zajęciach nie zabraknie również relaksacji i ćwiczeń oddechowych. Nasza oferta jest skierowana do osób w różnym przedziale wiekowym, niezależnie od stopnia sprawności. Terapia ruchem to doskonała propozycja dla osób skarżących się na bóle stawów, pleców, słabe mięśnie oraz osób z problemami układu krążenia.


418799